מה צריך לדעת כשמסכמים על חבילת תקשורת עם נציג מכירות? 

חבילת תקשורת

בין אם אתם רוכשים חבילת סלולר, חיבור לספק אינטרנט או חבילת טריפל, יש כמה דברים שחשוב לוודא לפני שאתם סוגרים עסקה (וגם לאחר מכן): 

כשאתם סוגרים חבילה שכלול בה ציוד (למשל, ראוטר לחיבור לאינטרנט), תמיד תבררו האם הציוד שתקבלו מושכר או שהוא נרכש. זכרו! אם הציוד נרכש יהיה עליכם להשלים את רכישת הציוד גם אם תחליטו לעבור לחברה אחרת בהמשך הזמן. לכן חשוב מאוד לברר ולעשות את החשבון האם משתלם לכם יותר לרכוש או לשכור את הציוד.

אין ארוחות חינם! ודאו את המחיר של כל פריט בתוך החבילה המוצעת לכם – אם נציג המכירות מכניס לחבילה פרטים ב"חינם" (למשל, מסך טלוויזיה, טאבלטים, רישיון אבטחת מידע וכל ציוד קצה אחר), וודאו כי לא מדובר ב"חיוב-זיכוי" או בחיוב בתשלומים, שכן חיובים אלה עשויים להמשיך בהמשך הדרך, או להמשיך גם במצב שבו תרצו לעבור לחברה אחרת. 

בהתחברות למה צריך לדעת כשמסכמים על חבילת תקשורת עם נציג מחירות? ודאו מה המהירות המקסימלית של ספק התשתית שלכם (למשל חברת בזק, הוט וכד'), מה המהירות המקסימאלית שהתשתית שלכם יכולה לשאת (למשל – עד 15, 50 או 100 מגה). זכרו כי חברת האינטרנט מוכרת לכם קיבולת עד מהירות מסוימת, ולכן אין סיבה לשלם יותר על מהירות עד 100 מגה אם זה לא אפשרי מבחינת התשתית. 

אחרי שכבר בחרתם איזה חבילה אתם רוצים/ות והתחלתם לקבל שירות, חשוב מאוד לעקוב ולראות את החשבונית הראשונה ואת החיוב הראשון באשראי. זאת שכן בשלב הזה תוכלו לראות האם היה פער בין מה שהובטח לכם לבין החיובים שנעשו בפועל. 

 

אם אתם חושבים שהחברה גבתה מכם סכומים שלא בצדק, הגישו תלונה ונשמח לסייע לכם! 

 

מעודכן ליום: 9.3.2021

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר ומערכת התלונות