למה חשוב שגם העסק שלך יחזיק בתו אמון הציבור?

תו אמון הציבור - תעודה

מהן התועלות לעסקים וחברות בעבודה עם אמון הציבור?

ישראל 2020, העולם העסקי והצרכני חווה מהפך היסטורי. ענפים משתנים (לדוגמא ענף המסעדנות), ובענפים אחרים קיימת פריחה עצומה (למשל בענף בנייה וקידום אתרים), ערוצי הפצה מסורתיים כמו חנויות המתמחות בענף הצעצועים, משתנות לערוצי הפצה חדשים כמו רשתות הסטוק. בקיצור "סדר עולמי חדש".

ותמיד, הלקוחות הם הבסיס שלבעדיו לעסקים אין זכויות קיום. הלקוחות הופכים למתוחכמים ודורשים יותר מהעסקים. הם רוצים לקבל את המוצר והשירות בדיוק כפי שהובטח להם. ואם לא, הם פונים לרשתות החברתיות או לכל תוכנית טלוויזיה שבה מציגים את מצוקתם של הלקוחות.

ויש גם את העסקים והחברות שצריכים להתאים את עצמם, חדשות לבקרים, לחוקים ולמציאות המשתנה.

וכאן נכנס לתמונה ארגון אמון הציבור, שנמצא במרכזו של משולש, שכל צלע שלו מהווה נדבך מרכזי בעשייה של הארגון:

  • צרכנים
  • עסקים וחברות
  • רגולציה וקשרי ממשל

הייחודיות של ארגון אמון הציבור הוא לדעת לחבר בין שלושת הצלעות של המשולש הזה, ולהוות בית של ידע ונסיון עבור עסקים שעובדים עם הארגון, במגוון מסלולים שמותאמים לכל עסק בענפים שבו פועל הארגון.

וזו הנקודה לציין שישנם ענפים שהארגון אינו פועל בהם מתוך הבנה שאין לנו כלי מדידה, ידע או נסיון כדי לשפר את ההגינות במשולש שצויין לעיל.

בענפים שהארגון פועל, הוא עושה את זה במקצועיות, בשירותיות גבוהה, ובנסיון רב ביותר. ענפי החשמל, התקשורת, הפיננסים, אתרי מכר מרחוק, הם ענפים שהארגון מכיר מקרוב וחי את המתרחש בהם מדי יום.

בעלי עסקים וחברות רוצים להוציא כמה שפחות כסף ולהרוויח כמה שיותר, ולעיתים טעות קטנה אחת שהייתה נמנעת בעבודה ובליווי של אמון הציבור, הייתה חוסכת לעסק עשרות אלפי ש"ח ומביאה לקוחות רבים.

עסק רוצה לבלוט אל מול המתחרים שלו. הוא משקיע בקידום ומימון באינטרנט, לעיתים בפרסומות, ועוד אמצעי שיווק ופרסום שעלותם גבוהה. ישנה דרך נוספת להעניק לעסק בידול בענף שבו הוא פועל: תו אמון הציבור.

משמעות תו הארגון הינה כי העסק עבר תהליך ראשוני של סינון ובקרה לפני קבלת התו. ובמהלך העבודה המשותפת של העסק עם אמון הציבור, העסק מקבל ליווי בסוגיות הקשורות לחוק הגנת הצרכן, פסיקות ועדכונים שמהותים להתנהלות השוטפת שלו.

אנחנו מזמינים את בעלי/ות העסקים ליצור איתנו קשר כאן, ולברר על סל השירותים של אמון הציבור.

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר ומערכת התלונות