לוגו של TAKE IT

TAKE IT

רהיטים

עים מאוד אנחנו Take it והמומחיות שלנו היא לספק מוצרים איכותיים במחיר איכותי אפילו יותר. איך אנחנו עושים את זה? אנחנו פשוט דואגים להכל.

באמצעות צוות מעצבים שעסוקים בללמוד מה אתם אוהבים, אנחנו פשוט בוחרים את הפריטים הכי חמים, מייבאים אותם לארץ, כמובן לא לפני שבדקנו את האיכות שלהם וכמה קל יהיה לכם להרכיב אותם. מוצרים שלא עברו את המבחן של Take it לא תמצאו בחנות האון-ליין שלנו. ככה פשוט.

סטייל, ואיכות במחיר ללא תחרות – יש דבר כזה והוא ממש כאן אצלנו

אנחנו מאמינים שהתקופה שעבור מוצר יפה ואיכותי צריך לשלם הרבה כבר עברה, ואנחנו כאן כדי להוכיח את זה. אנחנו ב-Take it שואפים לספק לכם חווית קניות נעימה, איכותית ובטוחה. התשלום באתר שלנו מאובטח בתקנים PCI המחמירים ביותר, כך שאתם יכולים לשלם ממש כאן ולישון בשקט בלילה (על המיטה שקניתם אצלנו כמובן?? ). לא חברים של כרטיסי אשראי? אין בעיה. באתר תוכלו לשלם בכרטיסי אשראי, וחשוב שתדעו שנתוני האשראי והחיובים השונים שלכם נגנזים מהמערכת מיד בתום השלמת הרכישה.

נשמח לראותכם גם באולם התצוגה שלנו, ברחוב אפעל 11 פתח תקווה.

חבר אמון הציבור מתאריך: 17.11.2018

אתר אינטרנט: https://www.take-it.co.il/

טלפון: 03-5544418

מותג: טייק איט

כתובת: יגיע כפיים 1, פתח תקווה

פיסבוק: Facebook

משמעות של תו אמון הציבור

תו אמון הציבור מעיד כי העסק הנושא את התו התחייב לפעול בהתאם לכללי ההגינות שגיבש ארגון אמון הציבור, הסכים שאמון הציבור יבקר את מידת עמידתו בכללים והתחייב לתקן ליקויים שימצאו בפעילותו. התו מעיד שהעסק הטמיע את כל התיקונים שדרש אמון הציבור לבצע בממשקים שלו עם הציבור: חוזים, תקנונים, פרסומים, נהלי טיפול בתלונות וכד'.

מידע נוסף ←

שיתוף כרטיס העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram