לוגו של Sleeperz

Sleeperz

מזרנים, רהיטים

מחפשים מזרון איכותי? מיטה? ריהוט לחדר השינה או הסלון? רהיטים ומזרונים קונים במקום שמבין את הצרכים שלכם ויודע להתאים לכם מוצרים איכותיים מבית טוב. החיים הטובים זה בעיקר בבית, מתפנקים על ספה רכה אחרי יום עבודה ונהנים מהמראה המהמם של הסלון המעוצב שלכם. אחרי זה אתם הולכים לישון במיטה הנהדרת שרכשתם ב- סליפרס sleeperz. למחרת נראה אתכם מצליחים לקום בבוקר ולצאת מחדר שינה המעוצב בדיוק כמו שחלמתם…

ריהוט מהוותיקים בענף לכל חלקי הארץ

מזה 30 שנה, שאנו מוכרים מזרונים וריהוט לבית ועם הזמן למדנו להביא את מיטב מוצרי האיכות והבריאות, עם מחירים מעולים עבורכם. תמיד כדאי לפנות לוותיקים בענף ולקבל מידע מועיל על מוצרים שנחוצים לכם. אין טעם להסתפק בפחות מהטוב ביותר כשאתם זקוקים למזרון, חדר שינה מעוצב, סלון או ריהוט לחדר הילדים, כי על פחות משלמים יותר וגם בבריאות. אתם יכולים לפנות אלינו מכל מקום בארץ וליהנות משירות אדיב והכוונה לרכישה נכונה ובריאה עבורכם ועבור בני ביתכם.

דואגים לבריאות שלכם – (בג"צ המזרונים)

המזרונים שעליהם אתם מבלים כשליש מחייכם יכולים להזיק ולא רק לגב. החומרים הכימיים המוחדרים למזרונים עלולים להתגלות כמסרטנים ולכן אנו מקפידים להציע רק מזרונים מחומרים טבעיים או סינטטיים אינרטיים שאין שום חשש שיפגעו בבריאותם. כשלעצמו מדובר בתקן חיובי, אך מלווה בהחדרת כימיקלים מעכבי בערה (ומסרטנים…) למזרונים בשלב היצור.

הבריאות שלכם בוערת בעצמותנו ולכן עתרנו לבג"צ כדי למנוע כניסת החומרים המסרטנים למזרונים. לא חששנו להתעמת עם גופים גדולים שרצו לעצור אותנו מלהגיש את הבג"צ, כל מה שעמד לנגד עיננו זה ציבור לקוחותינו וכלל הציבור בישראל. אנחנו שמחים להודיע שלפי שעה אנחנו עדיין מצליחים למנוע את כניסת החומרים הכימיים אליכם למיטה.

חבר אמון הציבור מתאריך: 09.12.2009

אתר אינטרנט: https://www.sleeperz.co.il/

טלפון: 03-6826596

מותג: sleep 4 u; sleep4u; א.ג. רהיטים

כתובת: הרב ידידיה פרנקל 51, תל אביב - יפו

משמעות של תו אמון הציבור

תו אמון הציבור מעיד כי העסק הנושא את התו התחייב לפעול בהתאם לכללי ההגינות שגיבש ארגון אמון הציבור, הסכים שאמון הציבור יבקר את מידת עמידתו בכללים והתחייב לתקן ליקויים שימצאו בפעילותו. התו מעיד שהעסק הטמיע את כל התיקונים שדרש אמון הציבור לבצע בממשקים שלו עם הציבור: חוזים, תקנונים, פרסומים, נהלי טיפול בתלונות וכד'.

מידע נוסף ←

שיתוף כרטיס העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram