לחץ של אמון הציבור הביא את פרטנר לשנות מודל מכירה לא תקין של נתבי אינטרנט

אמון הציבור נלחמים בשבילכם

זרם התלונות על חברת פרטנר, על עסקאות לרכישת ציוד לאספקת שירותי אינטרנט, בתשלומים ל-36 חודשים (בדרך כלל נתבים או מגדילי טווח), ללא ידיעתם או ללא גילוי נאות בדבר פרטי העסקה, הביא אותנו ללחוץ על חברת פרטנר להפסיק את ההתנהלות הלא תקינה.

לכתבה המלאה של כתב ICE תקשורת אביחי דלאל לחצו כאן

עו"ד יעל שפר, מנהלת שירותי ייעוץ באמון הציבור: "ישנה עלייה בכמות של התלונות נגד פרטנר, ובפרט בנושא הזה של הטעיה במכירה, שזה נושא שמאוד מטריד אותנו. לא ראינו עלייה דומה בקרב החברות המתחרות בנושאים האלו. התלונות הצביעו על שני דפוסי פעולה שמהם מגיעות התלונות: טכנאים שמגיעים לבתים של צרכנים, ושיחות שיווק טלפוניות. בזמן שאת השיחות ניתן לבדוק, כי רובן מוקלטות, המאבק שאותו מתקשים לפתור הוא השיחות עם הטכנאים שמגיעים לבתים."

אמון הציבור יצר קשר עם מנכ"ל פרטנר, אבי צבי, ב-15 ביולי 2021. במכתב ששלחנו אליו ציינו: "בחלק מהמקרים לא נמסר לצרכנים כלל כי הם מתקשרים בעסקת מכר, ובחלק אחר מהמקרים אמנם נמסר לצרכנים כי הם מתקשרים בעסקת מכר, אך לא נמסרו במהלך שלב השיווק פרטים בדבר זכות הצרכן לבטל את העסקה.

בנוסף, מבירור התלונות עולה כי בחלק מהמקרים לחברה יש תיעוד של מסמכי עסקה חתומים, אך הצרכנים אינם מזהים את החתימה על מסמכי העסקה. במרבית המקרים, הצרכנים מגלים כי לא יוכלו לבטל את העסקה רק כאשר הם מתנתקים מחברת פרטנר ועוברים לחברה אחרת, אך תשלומים לחברת פרטנר ממשיכים לרדת מחשבונם".

פרטנר מסרו ל-ice בתגובה: "פרטנר מייחסת חשיבות עליונה למתן שירות איכותי ללקוחותיה, לרבות קיום הוראות החוק. מתוך רצון לתת שירות טוב ואיכותי, פרטנר נקטה במספר צעדים נוספים על מנת למנוע אי הבנות עם לקוחותיה, כך שבכל עת מבוצעות בקרות איכות ופיקוח על פעילותם של נציגיה וטכנאיה, בין היתר כדי לוודא עמידה בנהלי השירות והמכר התקינים של החברה. כמו כן, לאחרונה הופסק מודל מכירה של נתבים, כך שעתה ניתן לספק נתבים במודל השכרה בלבד. כל אלה מטרתם להקל עד כמה שניתן על לקוחותינו".

שיתוף:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר ומערכת התלונות