לוגו של ICONIX

ICONIX

מוצרי קוסמטיקה

יצרנו את ICONIX בשנת 2002 מתוך רצון לפתח ריטואל טיפוח חכם, המצליח ליצור תנאים אידיאליים להבראת העור ובכך להעצמת היופי ושיפור איכות החיים.

עור זוהר, מוצק ואחיד הוא ההשראה שלנו לפיתוח מוצרים בריאים, פעילים ואפקטיביים מזה כשני עשורים. אנחנו מתרגמים את הסודות של הטבע ומשלבים אותם בהרמוניה עם הגאונות של המדע, לכדי פורמולות מקצועיות המטפלות בסיבות לנזקי העור ובמקור שלהן על מנת להפוך את שגרת היופי שלך לטקס מלא משמעות.

ניסיון של שנים בפיתוח פורמולות קוסמטיות מבוססות רפואה לימד אותנו שהמפתח לתוצאות משמעותיות אמיתיות טמון בשילוב סינרגטי מדויק בין המרכיבים הפעילים באותו המוצר, בחומרי גלם ברמת ניקיון גבוהה ובהרמוניה המדעית ביניהם. מאז אנו רוקחים ליין מוצרים בעל יתרונות פארא-רפואיים כאשר ההשראה שלנו היא הגאונות של הטבע, אותה אנו הופכים לחדשנות מדעית.

כל אחת מהפורמולות שלנו מגלמת שנים של מחקר ופיתוח במעבדות המובילות בעולם, חומרי הגלם האיכותיים ביותר ותוצאות משמעותיות תוך זמן קצר.

חבר אמון הציבור מתאריך: 12.05.2009

אתר אינטרנט: https://www.iconix.co.il/

טלפון: 09-7664811

מותג: איקוניקס סמארט ריטואל

כתובת: החרושת 2, ת.ד 2115, כפר סבא

פיסבוק: Facebook

אינסטגרם: Instagram

משמעות של תו אמון הציבור

תו אמון הציבור מעיד כי העסק הנושא את התו התחייב לפעול בהתאם לכללי ההגינות שגיבש ארגון אמון הציבור, הסכים שאמון הציבור יבקר את מידת עמידתו בכללים והתחייב לתקן ליקויים שימצאו בפעילותו. התו מעיד שהעסק הטמיע את כל התיקונים שדרש אמון הציבור לבצע בממשקים שלו עם הציבור: חוזים, תקנונים, פרסומים, נהלי טיפול בתלונות וכד'.

מידע נוסף ←

שיתוף כרטיס העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram