לוגו של HeadSound

HeadSound

משווקי מוצרי חשמל ואלקטרוניקה

HeadSound מתמחה בתחום האודיו, בדגש על תחום האוזניות וציוד היקפי לאוזניות (נגנים, מגברים ועוד). לראשונה בארץ ניתן למצוא במקום אחד את כל מותגי האוזניות המובילים בעולם. כל המוצרים הנמכרים באתר הינם חדשים, סגורים בקופסא ובאחריות היבואנים הרשמיים בלבד!

אנשי הצוות שלנו מקצוענים בתחומם, בעלי ותק בתחום האודיו ותמיד ימליצו ללקוחות האתר אך ורק בהתאם לצרכיהם ולאופי השימוש הנדרש. אנו מחזיקים במלאי את החברות הבאות: Sennheiser, JBL, Steelseries, BOSE, B&O, Klipsch, Audio-Technica, B&W, Logitech, Shure, AUDEZE and more

לידיעתכם אנו משלחים לכל הארץ! כמו כן, אנו משתמשים בשירות E-post המאפשר לכם לקבל את המוצרים שהזמנתם באתר בחינם במעל 300 נקודות ברחבי הארץ. ניתן לבחור בשלב הרכישה את הנקודה הקרובה אליכם ולבצע איסוף בקלות ובזמן שנוח לכם.

חבר אמון הציבור מתאריך: 28.05.2016

אתר אינטרנט: https://www.headsound.co.il/

טלפון: 03-9385000

מותג: ה.ר ניהול אתרים

כתובת: צה"ל 7/6, קרית אונו

פיסבוק: Facebook

אינסטגרם: Instagram

יוטיוב: Youtube

משמעות של תו אמון הציבור

תו אמון הציבור מעיד כי העסק הנושא את התו התחייב לפעול בהתאם לכללי ההגינות שגיבש ארגון אמון הציבור, הסכים שאמון הציבור יבקר את מידת עמידתו בכללים והתחייב לתקן ליקויים שימצאו בפעילותו. התו מעיד שהעסק הטמיע את כל התיקונים שדרש אמון הציבור לבצע בממשקים שלו עם הציבור: חוזים, תקנונים, פרסומים, נהלי טיפול בתלונות וכד'.

מידע נוסף ←

שיתוף כרטיס העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram